Samsung зробили анонс нового стандарту флеш-пам’яті для смартфонів UFS 4.0

GEEKS.NEWS » Новини » Samsung зробили анонс нового стандарту флеш-пам’яті для смартфонів UFS 4.0
Samsung зробили анонс нового стандарту флеш-пам’яті для смартфонів UFS 4.0
Новини / Техніка і Наука
23:00, 04 травень 2022
123
0

Стало відомо що Samsung погодила в JEDEC новий стандарт пам’яті Universal Flash Storage 4.0. Нова флеш-пам’ять буде вдвічі швидшою за попередницю UFS 3.1, а також більш енергоефективною і компактною.

Наприклад, швидкість нової флеш-пам’яті становитиме до 23,2 Гбіт/с на лінію. Це приблизно вдвічі швидше за попередню версію. Заразом, зростуть і швидкості послідовного читання і запису: 4200 Мб/с і 2800 Мб/с відповідно, що навіть швидше, ніж SSD диск Xbox Series X. Все це вдалося досягнути завдяки новим чіпам пам’яті Samsung V-NAND 7 покоління, а також новому контролеру пам’яті.

Окрім вищих швидкостей, новинка може запропонувати і кращу енергоефективність. Так, при швидкості 6 Мб/с електроспоживання становитиме лише 1 мА, що на 46% краще, ніж в UFS 3.1.

Габарити чіпу пам’яті становитимуть 11 х 13 х 1 мм, а максимальний об’єм становитиме 1 ТБ.

Виробництво UFS 4.0 розпочнеться вже в третьому кварталі поточного року. Відповідно, у пристроїв, що вийдуть наприкінці цього року, або ж на початку наступного, є всі шанси обзавестися швидкісною і енергоефективною пам’яттю нового покоління.

Джерело: Engadget

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Отримайте безкоштовну Chess Ultra в EGS та Sludge Life в Steam Отримайте безкоштовну Chess Ultra в EGS та Sludge Life в Steam
В EGS дарують безкоштовну Chess Ultra - дуже прокачані шахи, а в Steam - атмосферну вандалоцентричну гру від першої...
24.03.23
42
0
Valve показали Counter-Strike 2: нова графіка, новий мережевий код, інтерактивний дим Valve показали Counter-Strike 2: нова графіка, новий мережевий код, інтерактивний дим
Інсайди підтвердилися і Valve анонсували Counter-Strike 2 - масштабне оновлення для Global Offensive на базі рушія...
22.03.23
118
0