Розробники Genshin Impact офіційно анонсували гру Zenless Zone Zero

GEEKS.NEWS » Новини » Розробники Genshin Impact офіційно анонсували гру Zenless Zone Zero
Розробники Genshin Impact офіційно анонсували гру Zenless Zone Zero
Новини / Ігрові новини
13:08, 14 травень 2022
142
0

Тизер невідомої гри від творців Genshin Impact, про який ми вже говорили вказував на 13 число. І, нарешті, коли завітна дата настала, світ побачив трейлер нової гри від студії miHoYo - Zenless Zone Zero.

Як і прогнозувалося, трейлер виконано в аніме-стилістиці. В ньому ми побачили персонажів майбутньої гри, про яких, щоправда, нам нічого не розказали. Також видно сцени боїв із невідомими безіменними супротивниками.

Загалом, інформації про гру все одно небагато, та стало відомо, що гра, принаймні на стадії тестування, вийде на ПК і iOS, а Android приєднається згодом. Також стали відомі мінімальні вимоги для бета-тесту:

Бажаючі спробувати нову гру можуть записатися на тестування гри на стильному сайті проекту.

Залишається сподіватися, що старт гри не зіпсує невдала назва, в якій акцент робиться на літери «Z», що вже встигли стати негативним символом війни росії проти України.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Роздача RPG in a Box та Fort Triumph в EGS, халява в Steam та цікаві ігри на безкоштовних вихідних | Огляд безкоштовних ігор тижня Роздача RPG in a Box та Fort Triumph в EGS, халява в Steam та цікаві ігри на безкоштовних вихідних | Огляд безкоштовних ігор тижня
Цього тижня з'явилось декілька безкоштовних ігор в Steam, та два безкоштовні проекти в Epic Games Store. Також доволі...
02.12.22
14
0
В українській грі Shatterline вийшов другий сезон Браво В українській грі Shatterline вийшов другий сезон Браво
В грі від українських розробників Shatterline вийшов другий сезон Браво, який додає нові ігрові режими, місії PVE та...
02.12.22
20
0