Розробники Genshin Impact офіційно анонсували гру Zenless Zone Zero

GEEKS.NEWS » Новини » Розробники Genshin Impact офіційно анонсували гру Zenless Zone Zero
Розробники Genshin Impact офіційно анонсували гру Zenless Zone Zero
Новини / Ігрові новини
13:08, 14 травень 2022
213
0

Тизер невідомої гри від творців Genshin Impact, про який ми вже говорили вказував на 13 число. І, нарешті, коли завітна дата настала, світ побачив трейлер нової гри від студії miHoYo - Zenless Zone Zero.

Як і прогнозувалося, трейлер виконано в аніме-стилістиці. В ньому ми побачили персонажів майбутньої гри, про яких, щоправда, нам нічого не розказали. Також видно сцени боїв із невідомими безіменними супротивниками.

Загалом, інформації про гру все одно небагато, та стало відомо, що гра, принаймні на стадії тестування, вийде на ПК і iOS, а Android приєднається згодом. Також стали відомі мінімальні вимоги для бета-тесту:

Бажаючі спробувати нову гру можуть записатися на тестування гри на стильному сайті проекту.

Залишається сподіватися, що старт гри не зіпсує невдала назва, в якій акцент робиться на літери «Z», що вже встигли стати негативним символом війни росії проти України.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення
The Last Of Us виходить на ПК уже сьогодні, а локалізатори уже показали оновлену повну версію перекладу гри для PS3,...
28.03.23
62
2
Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар
Компанія Microsoft скасовує можливість придбання першого місяця Xbox Game Pass Ultimate за 1 долар....
28.03.23
31
0