В грі Mech Arena з’явиться пілот з України – Стефанія Шевченко

GEEKS.NEWS » Новини » В грі Mech Arena з’явиться пілот з України – Стефанія Шевченко
В грі Mech Arena з’явиться пілот з України – Стефанія Шевченко
Новини / Ігрові новини
22:29, 02 липень 2022
126
0

Все українське стає дедалі популярнішим у світі. Так, розробник мобільних ігор, компанія Plarium, анонсувала нового персонажа у своїй грі Mech Arena. Ім’я персонажа - Стефанія Шевченко.

Зустрічайте Стефанію Шевченко – нового легендарного пілота в грі Mech Arena! 💙💛

Працювати над українським персонажем художники Plarium Ukraine розпочали ще торік. Хоробрість українців додала наснаги випустити його раніше запланованого.

В образі героїні поєднується космос та українська культура. Пишні рукави вишиванки – і скафандр. Навушники, подібні до квіткового вінка. А джойстик для керування мехом стилізований під тризуб, герб України.

Нагадаємо, що компанія Plarium – це розробник мобільних і браузерних ігор, штаб-квартира якого знаходиться в Ізраїлі. Втім, компанія має офіси і в Україні, зокрема в: Харкові, Києві, Одесі і Львові. З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну компанія видалила свої ігри з магазинів на території росії і білорусі.


Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Роздача RPG in a Box та Fort Triumph в EGS, халява в Steam та цікаві ігри на безкоштовних вихідних | Огляд безкоштовних ігор тижня Роздача RPG in a Box та Fort Triumph в EGS, халява в Steam та цікаві ігри на безкоштовних вихідних | Огляд безкоштовних ігор тижня
Цього тижня з'явилось декілька безкоштовних ігор в Steam, та два безкоштовні проекти в Epic Games Store. Також доволі...
02.12.22
14
0
В українській грі Shatterline вийшов другий сезон Браво В українській грі Shatterline вийшов другий сезон Браво
В грі від українських розробників Shatterline вийшов другий сезон Браво, який додає нові ігрові режими, місії PVE та...
02.12.22
20
0