Показано ігроладний трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля

GEEKS.NEWS » Новини » Показано ігроладний трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля
Показано ігроладний трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля
Новини / Ігрові новини
22:52, 29 грудень 2022
143
0

На YouTube каналі GSC Game World з’явився новий трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart Of Chornobyl. У ньому розробники показали як геймплей, так і нові локації, а ще фрагменти кат-сцен.

Основний хронометраж ролику присвячений реплікам персонажів, які хоч і звучать дуже пафосно, та без контексту не дають можливості зловити спойлери.

Також продемонстровано кілька красивих локацій. Напевне, найбільше глядачам запам’ятається легендарна РЛС «Дуга», яка просто заворожує, хоча й не зовсім відповідає своєму реальному прототипу, який не є оточеним водою, як у трейлері. Ну і звісно ж, у S.T.A.L.K.E.R.і не можна було обійтися без лабораторій.

Втім, найголовнішою частиною відео є саме ігроладні сегменти. Показано не надто багато, та дещо все ж можна розібрати. Наприклад, інтерфейс під час гри став більш мінімалістичним, ніж у попередницях. Мапу замінив компас, показник HP також видозмінився. Схожим на аналог із «Тіні Чорнобиля» залишився хіба що лічильник боєприпасів.

Значок їжі й сну натякає на те, що гра, ймовірно, перетвориться на повноцінний Survival із механіками голоду і втоми. Також присутні значки різноманітних ефектів, як от, наприклад, кровотеча.

Окрім основного інтерфейсу на секунду промайнув й інвентар. З кадру нижче можна зробити висновок, що система менеджменту луту залишиться приблизно такою ж, як і в попередніх іграх. На жаль, меню спорядження гравця нам не продемонстрували, втім, зважаючи, що гра досі знаходиться на активній стадії розробки, воно й не дивно.

Наостанок варто відмітити, що трейлер було присвячено всім загиблим героям, зокрема й Володимиру Єжову, який брав участь у розробці попередніх частин франшизи й нещодавно загинув, боронячи Україну в лавах ЗСУ.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0