Користувачі Reddit змогли запустити “Відьмак 3: Дикий гін” на Андроїд-смартфоні

GEEKS.NEWS » Новини » Користувачі Reddit змогли запустити “Відьмак 3: Дикий гін” на Андроїд-смартфоні
Користувачі Reddit змогли запустити “Відьмак 3: Дикий гін” на Андроїд-смартфоні
Новини / Ігрові новини / Техніка і Наука
10:54, 25 січень 2023
253
0

Часом розробники не спішать портувати свої легендарні ігри на усі можливі платформи. У такому випадку фанати беруть усе в свої руки. Так сталося і цього разу, коли користувач із Reddit похвалився, що йому вдалося запустити гру “Відьмак 3: Дикий гін” на своєму смартфоні.

Про це він написав у розділі Reddit, присвяченому емуляторам різномантіних ігрових платформ на Android.

Відьмак 3 нарешті завантажився і можна зайти в гру, але багато графічних помилок

Судячи з інтерфейсу на скріншоті, для запуску “Відьмака 3” на Android була використана програма Skyline, що емулює Nintendo Switch. Втім, поки що повноцінно пограти за Ґеральта не вийде, адже, як вказав автор допису, в наявності велика кількість графічних артефаків.

Що ще цікаво, то це те, що фреймрейт у головному меню гри аж 60 кадрів. Схоже, що подібного результату можна досягнути тільки на найсучасніших ігрових смартфонах, побудованих на базі платформи не гірше Snapdragon 8+ Gen 1. Це підтвердили й коментатори на Reddit, які поділилися своїм досвідом запуску “Відьмака 3” на Android-смартфонах. Наприклад, за словами одного з користувачів, на Snapdragon 888 гра “видаватиме” всього 20-32 кадри на секунду.

Тож, схоже, що ми ще нескоро зможемо повноцінно зіграти у шедевр минулого десятиліття, та й необхідно буде запастися потужним смартфоном, втім процес йде, а, значить, надія є.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
46
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
41
0