Користувачі Reddit змогли запустити “Відьмак 3: Дикий гін” на Андроїд-смартфоні

GEEKS.NEWS » Новини » Користувачі Reddit змогли запустити “Відьмак 3: Дикий гін” на Андроїд-смартфоні
Користувачі Reddit змогли запустити “Відьмак 3: Дикий гін” на Андроїд-смартфоні
Новини / Ігрові новини / Техніка і Наука
10:54, 25 січень 2023
73
0

Часом розробники не спішать портувати свої легендарні ігри на усі можливі платформи. У такому випадку фанати беруть усе в свої руки. Так сталося і цього разу, коли користувач із Reddit похвалився, що йому вдалося запустити гру “Відьмак 3: Дикий гін” на своєму смартфоні.

Про це він написав у розділі Reddit, присвяченому емуляторам різномантіних ігрових платформ на Android.

Відьмак 3 нарешті завантажився і можна зайти в гру, але багато графічних помилок

Судячи з інтерфейсу на скріншоті, для запуску “Відьмака 3” на Android була використана програма Skyline, що емулює Nintendo Switch. Втім, поки що повноцінно пограти за Ґеральта не вийде, адже, як вказав автор допису, в наявності велика кількість графічних артефаків.

Що ще цікаво, то це те, що фреймрейт у головному меню гри аж 60 кадрів. Схоже, що подібного результату можна досягнути тільки на найсучасніших ігрових смартфонах, побудованих на базі платформи не гірше Snapdragon 8+ Gen 1. Це підтвердили й коментатори на Reddit, які поділилися своїм досвідом запуску “Відьмака 3” на Android-смартфонах. Наприклад, за словами одного з користувачів, на Snapdragon 888 гра “видаватиме” всього 20-32 кадри на секунду.

Тож, схоже, що ми ще нескоро зможемо повноцінно зіграти у шедевр минулого десятиліття, та й необхідно буде запастися потужним смартфоном, втім процес йде, а, значить, надія є.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0