Як увімкнути кросс-платформові збереження у грі Відьмак 3 для ПК та консолей

GEEKS.NEWS » Статті » Гайди » Як увімкнути кросс-платформові збереження у грі Відьмак 3 для ПК та консолей
Як увімкнути кросс-платформові збереження у грі Відьмак 3 для ПК та консолей
Гайди
15:30, 05 січень 2023
234
0

Давайте поговоримо відверто - про Відьмак 3 чула більшість, а ось грали у нього далеко не всі (в тому числі і я). Час летить шаленими темпами, а ця гра є просто гігантською. Якщо розтягувати її детальне проходження по декілька годин на день/ тиждень, то можна закінчити школу, університет, змінити житло, відправитися у безліч виїздів по роботі та навіть бути викраденим інопланетянами. 

Зрозуміло, що тягати свій стаціонарний ПК в інопланетну в'язницю, щоб таки завершити проходження Відьмака доволі сумнівна надія. Проте, є імовірність, що міжгалактична конвенція дозволяє викраденим формам життя взяти з собою у камеру хоча б портативну Nintendo Switch. То як бути? Починати гру заново? Аж ніяк! З виходом Next-gen оновлення The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Editon - розробники з CDPR додали у гру не лише кращі текстури та нову порцію багів, але й попрацювати над системою корсс-платформових збережень. Тепер, якщо ви вирішили продовжити вашу гру на іншому пристрої, або платформі - це стало можливим. Після такого веселого вступу, я коротко розповім вам, як увімкнути cross-platform прогресію на різних пристроях.

Як перенести збереження на інший ПК у грі Відьмак 3: Дикий гін

Якщо ви мали цю гру раніше, то оновлення наступного покоління Complete Editon стало доступним для вас абсолютно безкоштовно. Адже лише після його встановлення запрацює Кросс-Платформова прогресія.

Перед початком варто знати, що в деяких гравців виникають негаразди під час спроби зв'язати облікові записи PSN до GOG Galaxy, але облікові записи Xbox, Nintendo і Steam, здається, працюють нормально.

Якщо ви бажаєте грати на ПК через GOG, встановіть GOG Galaxy. У цій програмі потрібно зробити наступні пункти:

  • Натисніть на "шестерню" у верхньому лівому куті вікна та наведіть курсор на розділ "Add games & Friends".
  • Виберіть опцію "Connect gaming accounts".
    Як перенести збереження на інший ПК у грі Відьмак 3: Дикий гін 
  • Відкриється вікно у якому можна вибрати будь-яку доступну платформу та зв'язати її з GOG Galaxy.
    Як перенести збереження на інший ПК у грі Відьмак 3: Дикий гін Вам запропонують увійти в обраний обліковий запис, щоб підтвердити процес зв'язування акаунтів. 

Як перенести збереження з консолей на ПК у грі Відьмак 3: Дикий гін

Щоб перенести прогрес The Witcher 3 з консолей на ПК необхідно спочатку завантажити оновлення Complete Edition. 

Після встановлення необхідно увійти в гру та обрати опцію Load Game в меню. Опинившись там, натисніть лівий тригер / L2, щоб отримати доступ до кросс-платформового прогресу. 

З'явиться QR-код для сканування або посилання за яким потрібно перейти та пройти процедуру зв'язування облікового запису консолі з вашим акаунтом GOG.

Як перенести збереження з консолей на ПК у грі Відьмак 3: Дикий гін Після даної процедури усі збереження будуть автоматично вивантажуватись в хмару та стануть доступними на інших платформах. 

Як перенести збереження з консолей на ПК у грі Відьмак 3: Дикий гін Тепер ви можете переносити збереження Відьмака 3 між різними ПК та Консолями. 

Чи збережуться досягнення у грі Відьмак 3: Дикий гін під час перенесення збережень

На жаль, про отримані ачівки та досягнення на інших платформах доведеться забути. Річ у тім, що даний функціонал прив'язаний для кожної платформи індивідуально і немає можливості синхронізувати досягнення між різними платформами ПК та консолей. 

Проте на тій платформі, на якій ви отримали досягнення - вони збережуться і продовживши грати ви зможете здобувати нові.

Також, якщо ви лише почали гру, пропонуємо ознайомитися з гайдом, як у грі отримати броню Генрі Кавілла з серіалу Netflix.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0