Як отримати Нільфгаардську броню з серіалу Netflix у грі Відьмак 3: Дикий Гін

GEEKS.NEWS » Статті » Гайди » Як отримати Нільфгаардську броню з серіалу Netflix у грі Відьмак 3: Дикий Гін
Як отримати Нільфгаардську броню з серіалу Netflix у грі Відьмак 3: Дикий Гін
Гайди
16:30, 05 січень 2023
1 123
2

Якщо ви дивились серіал "Відьмак" від Netflix, то не помітити жахливу Нільфгаардську броню, яка була схожою на почорнілу шкурку волоського горіха, або ж на змощену яєчну шкаралупу, було просто неможливо.

Джерело фото: Netflix

Розробники гри Відьмак 3: Дикий Гін у своєму некст-ген оновленні Complete Edition вирішили не позбавляти вас можливості милуватися такою красотою, та додали даний вид броні у гру. Варто зазначити, що і звичайна ігрова Нільфгаардська броня залишається доступною.

Джерело фото: CDPR

Отримати Нільфгаардську броню з серіалу Netflix значно простіше, ніж у випадку з бронею Генрі Кавілла. Якщо там вас очікував довгий та доволі складний квест, який ми описували в матеріалі, то тут все буде значно простіше.

Потрібно всього лише оновити гру до версії Complete Edition та почекати, поки завантажаться всі доповнення та матеріали. Після завершення оновлення, у грі з'явиться не лише альтернативний вигляд Нільфгаардської броні, а й альтернативні образи Цирі, Єніфер та Трісс. 

Відкрийте ігрове меню та прокрутіть вниз до пунктів зміни вигляду одягу (alternative outfits). Саме тут і можна змінити вид стандартної броні на варіант з серіалу. Але майте на увазі, від тепер кожен солдат Нільфгаарду буде носити цю жахливу броню (та подумки ненавидіти вас за такий вибір). Винятком залишиться лише Емір. 

Джерело фото: CRPR

Познущатися з солдат можна за допомогою нового фоторежиму.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (2)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0