У мережу потрапили можливі характеристики Apple M1X - більш потужного ARM-процесора для Mac

GEEKS.NEWS » Новини » У мережу потрапили можливі характеристики Apple M1X - більш потужного ARM-процесора для Mac
У мережу потрапили можливі характеристики Apple M1X - більш потужного ARM-процесора для Mac
Новини / Техніка і Наука
15:43, 19 лютий 2021
395
0
На сайті CPU Monkey з'явилася сторінка з передбачуваними характеристиками Apple M1X - у нього буде вдвічі більше продуктивних ядер, більше оперативної пам'яті і більш висока частота завдяки збільшеному енергоспоживанню.

Базовий Apple М1 складається з чотирьох продуктивних ядер Firestorm, чотирьох енергоефективних Icestorm, 8 графічних ядер, до 16 ГБ оперативної пам'яті і різної периферії на зразок нейропроцесора і контролера портів введення-виведення.


M1X відрізняється тим, що число ядер Firestorm збільшили до восьми (всього буде 12), обчислювальних блоків графіки стало 16, а пам'яті може бути до 32 ГБ (LPDDR4X на частоті 4266 МГц).

Деталі на кшталт 12-ядерного компонування вже згадувалися минулими витоками, тому ЗМІ вважають, що дані CPU Monkey можуть бути вірними. Офіційної інформації про Apple M1X поки немає - оновлені MacBook Pro 16 і настільні iMac з цим чіпом можуть анонсувати в березні або квітні, однак виробник поки не озвучував ніяких планів.

Раніше аналітик Мін-Чі Куо повідомляв, що моделі MacBook і iMac 2021 року отримають великий редизайн та нові дисплеї з підсвічуванням mini-LED.
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
46
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
41
0