Як виправити зависання та проблеми з шейдерами в The Last Of Us Part I

GEEKS.NEWS » Статті » Гайди » Як виправити зависання та проблеми з шейдерами в The Last Of Us Part I
Як виправити зависання та проблеми з шейдерами в The Last Of Us Part I
Гайди
23:56, 29 березень 2023
244
0

На релізі The Last Of Us Part I на ПК велика кількість гравців зіткнулась з серйозними проблемами. В декого гра видавала просто жахливі результати продуктивності. В декого навіть на RTX 4090 вилітала на моменті компіляції шейдерів, або інших моментах.

Все це обвалило оцінку до катастрофічних 33-34%.

Але вирішення більшості цих проблем доволі просте і полягає в заміні всього лише одного ігрового файлу. Модороби опублікували на порталі NexusMods невеличкий туторіал з виправленням цієї проблеми.

  • Потрібно завантажити архів з файлом oo2core_9_win64.dll за посиланням на NexusModds.
  • Крім того рекомендується зробити резервну копію даного файлу, який знаходиться у папці з грою (або ж у разі виникнення проблем запустити перевірку файлів гри).
  • Файл oo2core_9_win64.dll скопіюйте в кореневу папку з грою з заміною. ({ваш ПК та директорія для Steam}\Steam\steamapps\common\The Last of Us Part I)

Даний файл - старіша версія бібліотеки шейдерів. Як виявили ентузіасти, нова версія містить помилки з втратою пам'яті та продуктивності, через що гра і працює погано.

Надіємось, це рішення вам допомогло, а крім того очікуємо на фанатську локалізацію TLOU, яку от-от мають адаптувати для ПК-версії гри.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
47
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
45
0