Нова українська гра від творця «Острова», яка відволікає від війни

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Нова українська гра від творця «Острова», яка відволікає від війни
Нова українська гра від творця «Острова», яка відволікає від війни
Ігрові новини
10:30, 13 травень 2022
934
0

Минулого року українська гра «Острів» стала дуже популярною. У неї грали і в нас в Україні і закордоном. Гра завдяки своєму неповторному стилю, високій деталізації текстур та складній системі налагодження життя поселення здобула велику кількість позитивних відгуків. Копія острова дісталась і команді Geeks News, яка з радістю проводила стріми по даній забавці. 

Та прийшла війна, і розробка Острова загальмувалась. Творець гри Євген сповістив, що внаслідок воєнних дій тимчасово втратив доступ до власного комп'ютера, на якому велась розробка. 

Наразі я не маю доступу до свого головного робочого комп'ютера та не можу працювати над Островом як завжди, але, оскільки робота є найкращим засобом боротьби зі стресом, я працював над цим невеличким проєктом на ноутбуці. Це містобудівна гра, що спрощена до мінімалістичної головоломки, ди ви складаєте карту міста з процедурно згенерованих плиток-кварталів, намагаючись задовольняти потреби міста.

Саме так, Євген замість того, щоб впадати в відчай та опускати руки, на ноутбуці створив ще одну гру - «Tile Cities». Гра отримала схожу палітру пастельних кольорів, та дозволить весело провести час. Процедурна генерація плиток-кварталів робить гру непередбачуваною і щоразу ви будуватимете нове місто. Також у грі присутній творчий режим, у якому ви зможете будувати без обмежень. 

Всі зароблені кошти Євген обіцяє витратити на добрі справи. 

Ціна гри на Steam дуже демократична - всього 59 гривень. Тому дозволити її собі може кожен.

Купити гру можна:

За короткий час розробки у гру додано темний та світлий режим для кращого сприйняття.

Також Євген шукає перекладачів. У грі всього 91 рядок тексту, і кожен охочий може допомогти Євгену перекласти гру на мову, якою володіє. Наразі список мов, якими перекладена гра показано на скріншоті нижче. Як ми бачимо, там немає мови орків, яку автор вирішив не додавати в гру. 

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима
Netflix показали перший трейлер аніме-адаптації “Скотта Пілігрима” від японської студії Science SARU. Серіал...
16.08.23
922
0
У мережі з'явилися фото і відео PlayStation 5 Slim У мережі з'явилися фото і відео PlayStation 5 Slim
Ендрю Мармо, колишній працівник інді-видавництва Wired Productions, а також ігрового новинного порталу VCG,...
12.08.23
648
0