Ціни ростуть: Starfield коштуватиме $70, завдяки новій базовій ціні від Microsoft

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Ціни ростуть: Starfield коштуватиме $70, завдяки новій базовій ціні від Microsoft
Ціни ростуть: Starfield коштуватиме $70, завдяки новій базовій ціні від Microsoft
Ігрові новини
08:30, 07 грудень 2022
75
0

Sony були першими з гігантів, хто підвищив ціни на ігри свого виробництва. В цьому році до них долучилась і Activision, яка продавала Call Of Duty Modern Warfare 2 за ціною в 70 доларів США (У США та Канаді регіональний цінник був $90).

Схоже, з наступного року схожої політики підвищення цін притримуватиметься і Microsoft. Компанія поінформувала IGN, що з наступного року ігри виробництва Microsoft такі як Starfield та Redfall вийдуть з цінником у $70. 

«Ця ціна відображає зміст, масштаб і технічну складність цих ігор», — сказав IGN представник Microsoft. «Як і всі ігри, розроблені нашими командами в Xbox, вони також будуть доступні з Game Pass у день запуску».

Регіональні ціни представники Microsoft поки не коментували. Вони можуть бути як суттєво нижчими, так і завищеними у певних регіонах. У заяві, надісланій PCGamer компанія підтвердила, що ціни стосуватимуться магазинів як на консолях, так і на ПК.

На конференції Wall Street Journal Live Керівник Xbox Філ Спенсер міркував про можливість підвищення цін на початку цього року, хоча тоді він сказав, що Microsoft вирішила «важливо підтримувати [поточні] ціни» через Святковий сезон 2022 року.

Проте бюджети на розробку дійсно зростають. Starfield є наймасштабнішою грою віl Bethesda та дійсно потребує колосальних вкладень. Крім того світова економіка зазнала суттєвих змін, а ціни на ігри весь цей  трималися психологічної позначки у $60.

Курс на підвищення цін уже взяли Sony, Activision, Take Two. Ubisoft заявила про наміри збільшити вартість ігор з наступного року.

Утім, Джеремі Леірд з PCGamer підрахував, що дана політика підвищення цін є радше закономірністю, аніж бажанням компаній заробляти більше. Він порівняв ціни деяких старих ігор, які виходили в минулому. Наприклад "The Bard's Tale", яка вийшла у 1985 році коштувала $76,95, що в перерахунку на сучасні гроші становитиме $204 Канадських доларів та $174 США відповідно. Звісно, у той час розробка коштувала дорого, а продавались ігри значно меншими тиражами, що і лягало на плечі гравців.

Нікуди не подівся і Xbox Game Pass, який поки не змінив своєї вартості. Купивши зараз підписку на рік можна уберегтися від цінових зростань та грати у всі нові ігри від Microsoft, адже вони будуть доступні для гри у перший день релізу. А ось згодом може змінитись і вартість підписки, відповідно до вартості самих ігор. Це може статися і тоді, коли Microsoft вважатиме, що привабливою ціною вдалось залучити достатню кількість гравців.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0