Китайські хакери змогли подолати обмеження майнінгу на RTX3060

GEEKS.NEWS » Новини » Китайські хакери змогли подолати обмеження майнінгу на RTX3060
Китайські хакери змогли подолати обмеження майнінгу на RTX3060
Новини / Техніка і Наука
18:09, 10 березень 2021
333
0
Кілька тижнів тому ми писали про те, що у відеокарті RTX3060 від Nvidia реалізовано захист від майнінгу. Компанія вдалася до такого кроку щоби подолати дефіцит відеокарт для геймерів і ентузіастів, а також спонукати майнерів купувати її нові CMP, створені спеціально для майнінгу. Проте, недовго захист зміг втриматися, і вже появилася інформація про те, що китайським майнерам вдалося обійти це обмеження.


Сам процес обходу механізму захисту полягає у використанні програмної "прокладки" між GPU, BIOS і драйвером. Результат не заставив себе чекати: хешрейт відеокарти зріс із ~20Mh/s до нормальних 40-50Mh/s. Варто відзначити, що такий результат досягнуто при майнінгу криптовалюти Ethereum, адже саме не неї розповсюджувалося встановлене обмеження. Також одним із майнерів було відмічено, що сумарний хешрейт збірки із восьми RTX3060 склав 362,75Mh/s.

Ще незрозуміло, наскільки складним буде процес обходу, але якщо він буде досить простим для більшості майнерів, то можна сміливо очікувати на ріст попиту на RTX3060.
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У римейк Dead Space додали опції для лякливих гравців У римейк Dead Space додали опції для лякливих гравців
В Dead Space Remake розробники додали дві функції доступності, які допоможуть особливо лякливим гравцям....
30.01.23
20
0
В Riot Games викрали вихідний код двох популярних змагальних ігор В Riot Games викрали вихідний код двох популярних змагальних ігор
Зловмисникам вдалось викрасти вихідний код двох популярних ігор Riot Games. Розробники розповіли про масштаби проблеми...
29.01.23
107
0