Завдяки зусиллям ДСНС і мобільних операторів в Україні запускається функція Cell Broadcast

GEEKS.NEWS » Новини » Завдяки зусиллям ДСНС і мобільних операторів в Україні запускається функція Cell Broadcast
Завдяки зусиллям ДСНС і мобільних операторів в Україні запускається функція Cell Broadcast
Новини / Техніка і Наука
23:29, 07 квітень 2022
211
0

Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомила у своєму Telegram-каналі про те, що ведеться тестування системи сповіщення населення за допомогою функції Cell Broadcast.

Повідомлення відразу виводиться на екран телефону, поверх усіх програм або заблокованого екрана, з одночасним гучним попереджувальним звуковим сигналом. Це робиться для оперативного інформування населення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій або інших небезпечних подій та послідовність дій у цих ситуаціях. Абонентам Київстар найближчим часом почнуть надходити тестові повідомлення від DSNS.

Cell Broadcast – це технологія надсилання повідомлень від оператора за принципом «один до багатьох», себто один відправник надсилає певне повідомлення одразу великій кількості одержувачів.

Дана технологія вже досить давно широко використовується у країнах Північної Америки, Азії, Європи для розсилки загальнонаціональних, або місцевих оповіщень, зведень погоди, місцевих новин, масових повідомлень, і т.д.


Джерело: Telegram-канал ДСНС

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Ігри із серії Diablo Ігри із серії Diablo
У даній статті висвітлюється історія серії ігор Diablo, що стали основою нового напряму серед RPG-сегменту і...
07.10.22
15
0
Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell
Ділимось інформацією про чергові безкоштовні роздачі тижня, які нас очікують в Steam, Origin та EGS: Доповнення до...
07.10.22
20
0