Відтепер на YouTube можна автоматично перекласти субтитри українською

GEEKS.NEWS » Новини » Відтепер на YouTube можна автоматично перекласти субтитри українською
Відтепер на YouTube можна автоматично перекласти субтитри українською
Новини / Техніка і Наука
15:16, 11 серпень 2022
194
0

Автоматичний переклад субтитрів був присутній на YouTube вже досить давно. Втім, повноцінна підтримка української мови в цій функції не була реалізована. Та, нарешті, можливість перекласти солов’їною субтитри до будь-якого відео стала доступною.

Загалом, плани Google із додавання української мови в цю функцію не є таємницею. Про них було оголошено ще на Google I/O у травні. Та жодних термінів оголошено не було, тож адаптація даної функції для України стала для багатьох сюрпризом, при чому приємним.

Користуватися ж даною можливістю максимально просто: необхідно у програвачі YouTube натиснути на клавішу «Налаштування», обрати пункт «Субтитри» і ввімкнути їх. Далі треба зайти в цей же пункт меню ще раз і обрати «Автоматичний переклад», де зі списку мов обрати українську.

Animated GIF - Find & Share on GIPHY

Варто відзначити, що переклад виконується на базі «Перекладача Google», тож його якість може коливатися від «чудово» до «що цей перекладач верзе!?». Втім, для того, щоби зрозуміти сенс відео, цього, в більшості випадків, достатньо.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
46
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
41
0