Відтепер на YouTube можна автоматично перекласти субтитри українською

GEEKS.NEWS » Новини » Відтепер на YouTube можна автоматично перекласти субтитри українською
Відтепер на YouTube можна автоматично перекласти субтитри українською
Новини / Техніка і Наука
15:16, 11 серпень 2022
90
0

Автоматичний переклад субтитрів був присутній на YouTube вже досить давно. Втім, повноцінна підтримка української мови в цій функції не була реалізована. Та, нарешті, можливість перекласти солов’їною субтитри до будь-якого відео стала доступною.

Загалом, плани Google із додавання української мови в цю функцію не є таємницею. Про них було оголошено ще на Google I/O у травні. Та жодних термінів оголошено не було, тож адаптація даної функції для України стала для багатьох сюрпризом, при чому приємним.

Користуватися ж даною можливістю максимально просто: необхідно у програвачі YouTube натиснути на клавішу «Налаштування», обрати пункт «Субтитри» і ввімкнути їх. Далі треба зайти в цей же пункт меню ще раз і обрати «Автоматичний переклад», де зі списку мов обрати українську.

Animated GIF - Find & Share on GIPHY

Варто відзначити, що переклад виконується на базі «Перекладача Google», тож його якість може коливатися від «чудово» до «що цей перекладач верзе!?». Втім, для того, щоби зрозуміти сенс відео, цього, в більшості випадків, достатньо.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Ігри із серії Diablo Ігри із серії Diablo
У даній статті висвітлюється історія серії ігор Diablo, що стали основою нового напряму серед RPG-сегменту і...
07.10.22
15
0
Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell
Ділимось інформацією про чергові безкоштовні роздачі тижня, які нас очікують в Steam, Origin та EGS: Доповнення до...
07.10.22
20
0