Трейлер нової екранізації легендарної Mortal Kombat (ВІДЕО)

GEEKS.NEWS » Новини » Трейлер нової екранізації легендарної Mortal Kombat (ВІДЕО)
Трейлер нової екранізації легендарної Mortal Kombat (ВІДЕО)
Новини / Відео / Кіно
22:04, 18 лютий 2021
310
0

Mortal Kombat - це безсумнівно, легендарний файтинг, по якому в 90-х роках вже було знято кілька фільмів, які, хоч і не знайшли любові у критиків, але вважаються класикою кіно за мотивами ігор. І, ось настав час для нової екранізації легендарної гри. В мережі став доступним трейлер майбутнього фільму і деяка інформація про нього. Нижче доступна версія без цензури (натисніть "Переглянути на Youtube"):Продюсером майбутньої картини стане Джеймс Ван, що працював над Акваменом, а режисером - Саймон Мак-Квейд.


Головного героя, бійця ММА Коула Янга, зіграє Льюїс Тан. Крім нього, в екранізації появляться і класичні персонажі: Саб-Зіро, Скорпіон, Соня Блейд, Шань Цзун, Лью Кан, Райден і т.д.


Після кількох переносів прем'єри фінальною датою виходу стало 16 квітня 2021 року. Фільм вийде в кінотеатрах і на сервісі HBO Max.


Джерело: WarnerBros

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Ігри із серії Diablo Ігри із серії Diablo
У даній статті висвітлюється історія серії ігор Diablo, що стали основою нового напряму серед RPG-сегменту і...
07.10.22
15
0
Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell
Ділимось інформацією про чергові безкоштовні роздачі тижня, які нас очікують в Steam, Origin та EGS: Доповнення до...
07.10.22
20
0