Як увімкнути TPM 2.0 у BIOS на GIGABYTE та AORUS

GEEKS.NEWS » Статті » Гайди » Як увімкнути TPM 2.0 у BIOS на GIGABYTE та AORUS
Як увімкнути TPM 2.0 у BIOS на GIGABYTE та AORUS
Гайди
23:30, 30 березень 2022
398
0

На яких материнських платах GIGABYTE та AORUS можна увімкнути TPM 2.0

Згідно з інформацією, опублікованою компанією GIGABYTE (посилання), програмна емуляція модуля TPM 2.0 присутня на материнських платах з чіпсетами Intel® X299, C621, C232, C236, C246, 200, 300, 400, 500, 0 300, 400, 500.

Тому, якщо у вас комп'ютер з одним із цих чіпсетів, то вам не обов'язково купувати дискретний модуль TPM. Можна просто активувати програмну емуляцію в налаштуваннях BIOS і оновлюватися до Windows 11. Ця опція називається Intel Platform Trust Technology (PTT) або AMD CPU fTPM. Нижче ми розглянемо кілька прикладів включення TPM в BIOS на материнських платах GIGABYTE та AORUS.

Як увімкнути TPM 2.0 на платах GIGABYTE та AORUS для процесорів Intel

На материнських платах GIGABYTE або AORUS для процесорів Intel потрібно зайти в BIOS, відкрити розділ Peripherals (або Settings) і включити опцію Intel Platform Trust Technology (PTT)

Як увімкнути TPM 2.0 на платах GIGABYTE та AORUS для процесорів Intel

Як увімкнути TPM 2.0 на платах GIGABYTE та AORUS для процесорів Intel

Як увімкнути TPM 2.0 на платах GIGABYTE та AORUS для процесорів AMD

На платах для AMD потрібно зайти в BIOS, відкрити розділ "Settings - Miscellaneous" (або просто "Settings") і включити опцію "AMD CPU fTPM".

Як увімкнути TPM 2.0 на платах GIGABYTE та AORUS для процесорів AMDЯк увімкнути TPM 2.0 на платах GIGABYTE та AORUS для процесорів AMD

Види TPM модулів від GIGABYTE

Також у GIGABYTE є фізичні модулі TPM. Їх можна придбати та встановити на материнську плату, якщо емуляція TPM вам не підходить. Нижче наведено таблицю з інформацією про TPM модулі від GIGABYTE та їх підтримку.

Це орієнтовна інформація, перед покупкою уточнюйте характеристики та підтримку пристроїв самостійно на офіційному сайті.

Види TPM модулів від GIGABYTEВиди TPM модулів від GIGABYTE

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Перший трейлер фільму “Вартові Галактики 3” і дата його виходу Перший трейлер фільму “Вартові Галактики 3” і дата його виходу
Компанія Marvel опублікувала перший трейлер нової частини пригод Вартових Галактики. Нас чекає повернення улюблених...
04.12.22
21
0
Роздача RPG in a Box та Fort Triumph в EGS, халява в Steam та цікаві ігри на безкоштовних вихідних | Огляд безкоштовних ігор тижня Роздача RPG in a Box та Fort Triumph в EGS, халява в Steam та цікаві ігри на безкоштовних вихідних | Огляд безкоштовних ігор тижня
Цього тижня з'явилось декілька безкоштовних ігор в Steam, та два безкоштовні проекти в Epic Games Store. Також доволі...
02.12.22
48
0