Як увімкнути TPM 2.0 у BIOS на ASRock

GEEKS.NEWS » Статті » Гайди » Як увімкнути TPM 2.0 у BIOS на ASRock
Як увімкнути TPM 2.0 у BIOS на ASRock
Гайди
00:00, 31 березень 2022
642
0

Як увімкнути TPM 2.0 на платах для процесорів Intel

Згідно з інформацією на офіційному сайті ASRock, на платах для процесорів Intel підтримка програмної емуляції TPM 2.0 доступна на чіпсетах Intel 100, 200, 300, 400, 500 та x299. Тому на комп'ютерах з цими чіпсетами можна просто включити TPM 2.0 в BIOS без встановлення окремого TPM модуля. На платах ASRock ця функція називається Intel Platform Trust Technology (PTT).

Щоб увімкнути TPM 2.0 на ASRock потрібно зайти в BIOS і відкрити розділ "Security". Тут потрібно знайти опцію Intel Platform Trust Technology і перевести її в положення Enabled.

Як увімкнути TPM 2.0 на платах для процесорів IntelПісля внесення змін необхідно зберегти налаштування BIOS та перезавантажити комп'ютер.

Як увімкнути TPM 2.0 на платах для процесорів AMD

На платах ASRock для процесорів AMD програмна емуляція TPM 2.0 доступна на платах з чіпсетами AMD 300, 400, 500, TRX40 і називається AMD fTPM swich.

На платах ASRock для AMD програмна емуляція TPM 2.0 включається у BIOS в розділі «AdvancedCPU Configuration». Тут потрібно знайти опцію "AMD fTPM switch" і переключити її в режим "AMD CPU fTPM".

Як увімкнути TPM 2.0 на платах для процесорів AMDПісля внесення змін необхідно зберегти налаштування BIOS та перезавантажити комп'ютер.

Залежно від конкретної плати, назви опцій або розділів у BIOS можуть бути різними. Тому, якщо вам не вдається увімкнути TPM 2.0, ознайомтеся з інструкцією для вашої материнської плати. Завантажити таку інструкцію можна на офіційному сайті ASRock у розділі «Підтримка».

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення
The Last Of Us виходить на ПК уже сьогодні, а локалізатори уже показали оновлену повну версію перекладу гри для PS3,...
28.03.23
62
2
Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар
Компанія Microsoft скасовує можливість придбання першого місяця Xbox Game Pass Ultimate за 1 долар....
28.03.23
31
0