Як увімкнути TPM 2.0 у BIOS на ASRock

GEEKS.NEWS » Статті » Гайди » Як увімкнути TPM 2.0 у BIOS на ASRock
Як увімкнути TPM 2.0 у BIOS на ASRock
Гайди
00:00, 31 березень 2022
265
0

Як увімкнути TPM 2.0 на платах для процесорів Intel

Згідно з інформацією на офіційному сайті ASRock, на платах для процесорів Intel підтримка програмної емуляції TPM 2.0 доступна на чіпсетах Intel 100, 200, 300, 400, 500 та x299. Тому на комп'ютерах з цими чіпсетами можна просто включити TPM 2.0 в BIOS без встановлення окремого TPM модуля. На платах ASRock ця функція називається Intel Platform Trust Technology (PTT).

Щоб увімкнути TPM 2.0 на ASRock потрібно зайти в BIOS і відкрити розділ "Security". Тут потрібно знайти опцію Intel Platform Trust Technology і перевести її в положення Enabled.

Як увімкнути TPM 2.0 на платах для процесорів IntelПісля внесення змін необхідно зберегти налаштування BIOS та перезавантажити комп'ютер.

Як увімкнути TPM 2.0 на платах для процесорів AMD

На платах ASRock для процесорів AMD програмна емуляція TPM 2.0 доступна на платах з чіпсетами AMD 300, 400, 500, TRX40 і називається AMD fTPM swich.

На платах ASRock для AMD програмна емуляція TPM 2.0 включається у BIOS в розділі «AdvancedCPU Configuration». Тут потрібно знайти опцію "AMD fTPM switch" і переключити її в режим "AMD CPU fTPM".

Як увімкнути TPM 2.0 на платах для процесорів AMDПісля внесення змін необхідно зберегти налаштування BIOS та перезавантажити комп'ютер.

Залежно від конкретної плати, назви опцій або розділів у BIOS можуть бути різними. Тому, якщо вам не вдається увімкнути TPM 2.0, ознайомтеся з інструкцією для вашої материнської плати. Завантажити таку інструкцію можна на офіційному сайті ASRock у розділі «Підтримка».

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Ігри із серії Diablo Ігри із серії Diablo
У даній статті висвітлюється історія серії ігор Diablo, що стали основою нового напряму серед RPG-сегменту і...
07.10.22
15
0
Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell
Ділимось інформацією про чергові безкоштовні роздачі тижня, які нас очікують в Steam, Origin та EGS: Доповнення до...
07.10.22
20
0