Додаток EA App, який є заміною для Origin, виходить із бета-тесту

GEEKS.NEWS » Новини » Додаток EA App, який є заміною для Origin, виходить із бета-тесту
Додаток EA App, який є заміною для Origin, виходить із бета-тесту
Новини / Ігрові новини
23:43, 08 жовтень 2022
169
1

Додаток Origin від самого початку свого існування не був у пошані серед ігрової спільноти, втім Electronic Arts наважилася відмовитися від бренду “Origin” тільку у 2020 році, оголосивши про розробку наступника свого ігрового клієнта - EA Desktop, що згодом був перейменований у EA App. Додаток був у статусі бета-тесту біля 2 років і нарешті готовий до релізу.

Загалом, клієнт виконаний за лекалами свого попередника, втім, як стверджують у EA, він швидший, у нього кращий пошук і менеджмент ігор, а також присутня можливість створення кросплатформового списку друзів із Steam, PlayStation, та Xbox.

Усі куплені ігри, збереження і інший контент будуть доступні у EA App так само, як були доступними і у попереднику. В цьому плані міграція користувачів буде максимально безболісна.

Для запуску нового клієнта на вашому ПК має бути встановлена 64-бітна версія ОС Windows 7,8,10 або 11. Mac OS поки не підтримується. На ній доведеться продовжувати використовувати Origin.

Також у EA повідомили, що додаток не буде потрібний для гри у ремейк Dead Space, якщо він був куплений у Steam.

Завантажити EA App можна за посиланням.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (1)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0