Додаток EA App, який є заміною для Origin, виходить із бета-тесту

GEEKS.NEWS » Новини » Додаток EA App, який є заміною для Origin, виходить із бета-тесту
Додаток EA App, який є заміною для Origin, виходить із бета-тесту
Новини / Ігрові новини
23:43, 08 жовтень 2022
459
1

Додаток Origin від самого початку свого існування не був у пошані серед ігрової спільноти, втім Electronic Arts наважилася відмовитися від бренду “Origin” тільку у 2020 році, оголосивши про розробку наступника свого ігрового клієнта - EA Desktop, що згодом був перейменований у EA App. Додаток був у статусі бета-тесту біля 2 років і нарешті готовий до релізу.

Загалом, клієнт виконаний за лекалами свого попередника, втім, як стверджують у EA, він швидший, у нього кращий пошук і менеджмент ігор, а також присутня можливість створення кросплатформового списку друзів із Steam, PlayStation, та Xbox.

Усі куплені ігри, збереження і інший контент будуть доступні у EA App так само, як були доступними і у попереднику. В цьому плані міграція користувачів буде максимально безболісна.

Для запуску нового клієнта на вашому ПК має бути встановлена 64-бітна версія ОС Windows 7,8,10 або 11. Mac OS поки не підтримується. На ній доведеться продовжувати використовувати Origin.

Також у EA повідомили, що додаток не буде потрібний для гри у ремейк Dead Space, якщо він був куплений у Steam.

Завантажити EA App можна за посиланням.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (1)
Топ з цієї категорії
Як знайти усі графіті в Hi-Fi Rush | Усі локації. Як знайти усі графіті в Hi-Fi Rush | Усі локації.
Повний гайд зі збору усіх графіті для гри «Hi-Fi Rush» та виконання «Колекціонер стріт-арту» («Street Art Collector»)....
15.07.24
59
0
Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима
Netflix показали перший трейлер аніме-адаптації “Скотта Пілігрима” від японської студії Science SARU. Серіал...
16.08.23
989
0