Як зареєструватися в GPT Chat - Гайд для України

GEEKS.NEWS » Статті » Як зареєструватися в GPT Chat - Гайд для України
Як зареєструватися в GPT Chat - Гайд для України
Статті / Гайди
19:59, 31 січень 2023
87 737
8
Оновлення: Нещодавно Міністерство Цифрової Трансформації України домоглося розблокування роботи GPT Chat в Україні. Відтепер він доступний без використання VPN-сервісів і іноземних мобільних номерів. Розділи, не присвячені обходу блокування сервісу в Україні залишаються актуальними. Також ця стаття може допомогти вам обходити обмеження сервісів, які схожим чином недоступні в Україні.

Chat GPT - ще одна зірка ринку штучного інтелекту нарівні з Midjourney, виконана у формі звичайного чату. Це справді чудовий інструмент, який зможе не тільки скласти Вам компанію, а й стати помічником під час одноманітної роботи із текстом. Втім, на жаль, на території України компанія Open AI заборонила роботу даного сервісу. Та завдяки цій статті Ви дізнаєтеся, як обійти це обмеження, і розпочати роботу з Chat GPT в Україні.

Перед початком реєстрації на сайті проекту Chat GPT, необхідно виконати певні приготування, а саме: встановити VPN і отримати номер телефону країни, на чиїй території офіційно працює компанія Open AI (ось список). Якщо у вас вже виконані обидві вимоги, можете одразу переходити до реєстрації. Якщо ж ні, далі буде наведена вся необхідна інформація.

Відео-версія інструкції:

Який VPN-сервіс обрати для Chat GPT?

Оскільки компанія Open AI ретельно відслідковує, з якої країни приходить інтернет-трафік кожного нового користувача, а Україна, нагадую, відключена від можливості реєстрації, нам, для початку необхідний буде VPN, щоби приховати місце знаходження. При цьому важливо, щоби це був повноцінний VPN-клієнт для всієї системи. У нас при спробі використати для реєстрації браузерне розширення зареєструватися не вийшло.

Щодо того, який саме VPN використовувати, порада проста: використовуйте той, що Вам більше до вподоби. Також варто розуміти, що частина VPN сервісів вже викриті компанією Open AI, через що на сайт проекту неможливо зайти навіть із їхнім використанням. Конкретно ми використали безкоштовну ПК версію Hotspot Shield VPN. З його використанням жодних проблем не було. Хіба що спочатку програма ніяк не могла встановити з’єднання. Про те, як вийшло виправити цю неприємність написано у цій статті, тож, у разі необхідності, користуйтеся. Це, до речі, не реклама і Ви можете використовувати будь-який аналогічний VPN сервіс, що сподобається.


Як отримати іноземний номер телефону?

Також під час реєстрації на сайті Open AI відбудеться SMS верифікація вашого акаунту, тож Вам знадобиться ще й іноземний номер телефону, оскільки українські оператори не підтримуються. Чудово, якщо Ви маєте відповідну Sim-карту, або ж близьких, що можуть Вам з цим допомогти, та якщо ні, то вихід все одно є: сервіс з надання тимчасового мобільного номера. Перевага таких сервісів полягає у тому, що вони дають можливість отримати мобільний номер телефону майже будь-якої країни світу на короткий термін, якого, втім, буде достатньо для реєстрації. 

Подібних сервісів існує дуже багато, та, якщо коротко, їх можна поділити на дві групи: безкоштовні і платні. Звісно, виникає спокуса використати безкоштовний варіант, втім, на кожен номер телефону можна зареєструвати обмежену кількість акаунтів і, зазвичай, всі безкоштовні номери телефону вже досягли свого ліміту реєстрації. Принаймні, скільки безкоштовних сервісів ми не перепробували, зареєструватися так і не вийшло, тож довелося скористатися послугами платного сервісу. Знову таки, їх існує велика кількість, тож Ви можете обрати той, який вам до вподоби, та варто пам’ятати, що більшість з цих сервісів родом із росії, тож обирайте з розумом. 

Увага! Станом на 5 лютого, схоже, що через ажіотаж в сервісу JuicySMS закінчилися вільні номери для реєстрації на сайті OpenAI. Перед використанням сервісу обов'язково переконайтеся, що у наявності є вільні номери, або скористайтеся аналогом. Перевірити, чи доступна реєстрація на OpenAI можна за значком біля назви сервісу. Якщо біля надпису OpenAI присутній сірий значок, значить він на даний момент недоступний. Ми вже написали адміністрації сервісу з проханням виправити цю проблему.

Якщо у вас виникають проблеми, ви також можете написати в техпідтримку сервісу [email protected]

Ми використали сервіс JuicySMS, штаб-квартира якого знаходиться в США. Безпосередньо при використанні сервісу у нас не виникло жодних проблем. Реєстрація достатньо проста. Все, що необхідно - пошта і придумати пароль. 

Як отримати іноземний номер телефону?Після того, як Ви зареєструвалися, необхідно поповнити баланс. Натискаємо на “Add Funds” у випадаючому меню.

Як отримати іноземний номер телефону?Обираємо метод оплати і кількість коштів. Тут приховано, напевне, єдиний недолік цього сервісу, адже мінімальна сума поповнення становить аж 3 євро. Втім, така умовність, як мінімальна сума поповнення властива майже для всіх подібних сервісів.

Як отримати іноземний номер телефону?Після того, як буде проведена оплата, у розділі “My account” можна побачити, що у розділі “Balance” присутні наші 3 євро. На цьому підготовка до реєстрації на сайті Open AI завершена.

Як отримати іноземний номер телефону?

Реєстрація на сайті Open AI

Після того, як було виконано всі приготування, можна перейти безпосередньо до реєстрації на сайті Open AI.

Для початку вмикаємо наш VPN. Країну для підключення краще обирати відповідно до номера телефону, що буде використовуватися. Ми обрали Велику Британію.

Реєстрація на сайті Open AIДалі заходимо у браузер і переходимо у режим “Інкогніто” (У Chrome це можна зробити з меню, або комбінацією клавіш Ctrl+Shift+N).

Переходимо на сайт проекту Chat GPT.

Реєстрація на сайті Open AIЯкщо Ви ще не зареєстровані, натисність “Sign Up”.

Тут можна або зареєструвати акаунт з нуля, або ввійти через обліковий запис Google чи Microsoft. Використовуйте той метод реєстрації, який вам зручніше. Ми реєструватимемо акаунт з нуля. Якщо у Вас виникнуть проблеми з реєстрацією через Google або Microsoft, робіть так само.

Реєстрація на сайті Open AIВказуємо Email адресу, після чого придумуємо пароль.

Якщо ви використали правильний VPN, далі Вас запитають ім’я і прізвище (чи вказувати свої реальні дані, залишаємо на Ваш розсуд). 

Реєстрація на сайті Open AIЯкщо ж ні, ви отримаєте повідомлення про те, що сервіс не надається на території Вашої країни. У такому випадку необхідно перевірити правильність VPN з’єднання і повторити процес реєстрації знову. 

Реєстрація на сайті Open AIДо речі, дізнатися свій IP можна в пошуковику Google. Просто напишіть будь-який запит і перейдіть вниз сторінки. Там можна буде побачити ваше місце розташування згідно з IP адресою.

Реєстрація на сайті Open AIПісля того, як Ви ввели ім’я і прізвище, необхідно пройти SMS верифікацію. Переходимо до нашого сервісу SMS активації. Подальші дії ми показуватимемо на прикладі JuicySMS

Реєстрація на сайті Open AIОбираємо країну. Оскільки ми підключилися до англійського VPN, то обираємо United Kingdom. В полі пошуку пишемо OpenAI і натискаємо на відповідний результат.

Реєстрація на сайті Open AIНа наступній сторінці ми отримали тимчасовий номер телефону. Копіюємо його і вставляємо у вікно реєстрації на сайті OpenAI і натискаємо “Send code”.

Реєстрація на сайті Open AIЯкщо все зроблено правильно, через кілька секунд у вікні сервісу з’явиться необхідний код. Копіюємо його і вставляємо у вікно реєстрації.

Реєстрація на сайті Open AIЯкщо на даний момент сервіс навантажено, Вас можуть попросити зачекати і оновити сторінку через якись час. 

Реєстрація на сайті Open AIЯкщо ж ні, ви перейдете безпосередньо на сторінку із GPT Chat. Промотуємо невеликий посібник, і готово! 

Реєстрація на сайті Open AIДля початку роботи просто почність вводити текст в поле внизу сторінки і Chat GPT Вам відповість. До речі, після цього можна вимикати VPN, виходити з режимо інкогніто і залогінитися через звичайне вікно браузера. Все має працювати.

Реєстрація на сайті Open AI 

Інтерфейс Chat GPT

На завершення коротко пройдімося по інтерфейсу чату. Загалом, він вкрай простий.

Інтерфейс Chat GPTЗліва нас чекає список чатів, що дозволяє вести кілька розмов одночасно. Нижче присутні наступні клавіші: Знищити усі чати, темна\світла тема, посилання на Discord-сервер проекту і F.A.Q. Зправа розташовується безпосередньо сам чат.


Можливості Chat GPT

Оскільки ми вдало пройшли реєстрацію, про можливості цього штучного інтелекту давайте запитаємо у нього самого:

Можливості Chat GPTЯк бачимо, чат дає достатньо розгорнуті відповіді на запитання, щоправда, він краще і швидше спілкується англійською, що, загалом не дивно. Є підозра, що для відповідей українською а також іншими мовами використовується звичайний вбудований перекладач.


Як користуватися Chat GPT без реєстрації

Звісно, далеко не всі користувачі аж настільки хочуть спробувати CPT Chat, щоби проходити повноцінну реєстрацію, тому було створено кілька проектів, що дозволяють частково користуватися цим штучним інтелектом без реєстрації. Одним із таких проектів є Merlin - OpenAI ChatGPT powered assistant. Завантажити його можна як розширення для браузера з магазину Chrome. Загалом, це розширення є додатковим прошарком між користувачем і Chat GPT. Та все не так чудово, адже функціонал Merlin досить обмежений. Загалом, це розширення призначене для роботи з текстом і пошуковими запитами, а не повноцінного спілкування. Тобто ви може попросити його перефразувати виділений текст тощо, але взаємодія відбуватиметься не у формі чату, а просто як “питання-відповідь”.

Як користуватися Chat GPT без реєстрації 

Як бачите, хоча реєстрація в GPT Chat для українців була ускладнена, це все одно можна зробити і отримати можливість повноцінного користування цим інструментом. Загалом, цей штучний інтелект - це дійсно революційна технологія, що вже зараз допомагає багатьом людям робити їхню одноманітну роботу швидше. А завдяки цій статті таку можливість можете отримати і Ви.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (8)
Топ з цієї категорії
Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима
Netflix показали перший трейлер аніме-адаптації “Скотта Пілігрима” від японської студії Science SARU. Серіал...
16.08.23
215
0
У мережі з'явилися фото і відео PlayStation 5 Slim У мережі з'явилися фото і відео PlayStation 5 Slim
Ендрю Мармо, колишній працівник інді-видавництва Wired Productions, а також ігрового новинного порталу VCG,...
12.08.23
218
0