Популярна нейромережа GPT Chat тестує версію для професіоналів

GEEKS.NEWS » Техніка і Наука » Популярна нейромережа GPT Chat тестує версію для професіоналів
Популярна нейромережа GPT Chat тестує версію для професіоналів
Техніка і Наука
20:30, 06 лютий 2023
297
0

Гучний старт такого інструменту, як GPT Chat оминув уваги багатьох користувачів. Ті, хто ніколи не цікавився нейромережами та системами штучного інтелекту вирішили його протестувати заради розваги, а ось деякі бізнеси та компанії зацікавились використанням даної технології у своєму процесі діяльності.

А там де є зацікавлення з боку комерції, там завжди з'являються і платні версії для бізнесу. І це логічно, адже розробникам та компанії Microsoft, яка інвестувала в Open AI колосальну кількість коштів, захочеться їх "відбити" та примножити. 

Чутки про Pro версію GPT Chat ширились і раніше, але тепер вони отримали певні докази. Користувач твіттера Захід Хаваджи розповів, що в його профілі з'явилась кнопка апгрейду до Pro версії сервісу і навіть надав відеозапис, як доказ своїх слів. 

Також він розповів, що функція є експериментальною і кнопка апгрейду з'являється далеко не у всіх. Імовірна ціна професійної версії Чат GPT може складати $42 долари на місяць. Для бізнесу та комерції це дуже солодкий варіант. 

За цю ціну розробники обіцяють швидші відповіді чату, більш надійний доступ та ранній доступ до експериментальних функцій сервісу.

Джерело: PCGamer.

Також читайте наші гайди про те, як користуватися Chat GPT в Україні та огляд сервісу Midjorney.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Отримайте безкоштовну Chess Ultra в EGS та Sludge Life в Steam Отримайте безкоштовну Chess Ultra в EGS та Sludge Life в Steam
В EGS дарують безкоштовну Chess Ultra - дуже прокачані шахи, а в Steam - атмосферну вандалоцентричну гру від першої...
24.03.23
42
0
Valve показали Counter-Strike 2: нова графіка, новий мережевий код, інтерактивний дим Valve показали Counter-Strike 2: нова графіка, новий мережевий код, інтерактивний дим
Інсайди підтвердилися і Valve анонсували Counter-Strike 2 - масштабне оновлення для Global Offensive на базі рушія...
22.03.23
118
0