Популярна нейромережа GPT Chat тестує версію для професіоналів

GEEKS.NEWS » Техніка і Наука » Популярна нейромережа GPT Chat тестує версію для професіоналів
Популярна нейромережа GPT Chat тестує версію для професіоналів
Техніка і Наука
20:30, 06 лютий 2023
603
0

Гучний старт такого інструменту, як GPT Chat оминув уваги багатьох користувачів. Ті, хто ніколи не цікавився нейромережами та системами штучного інтелекту вирішили його протестувати заради розваги, а ось деякі бізнеси та компанії зацікавились використанням даної технології у своєму процесі діяльності.

А там де є зацікавлення з боку комерції, там завжди з'являються і платні версії для бізнесу. І це логічно, адже розробникам та компанії Microsoft, яка інвестувала в Open AI колосальну кількість коштів, захочеться їх "відбити" та примножити. 

Чутки про Pro версію GPT Chat ширились і раніше, але тепер вони отримали певні докази. Користувач твіттера Захід Хаваджи розповів, що в його профілі з'явилась кнопка апгрейду до Pro версії сервісу і навіть надав відеозапис, як доказ своїх слів. 

Також він розповів, що функція є експериментальною і кнопка апгрейду з'являється далеко не у всіх. Імовірна ціна професійної версії Чат GPT може складати $42 долари на місяць. Для бізнесу та комерції це дуже солодкий варіант. 

За цю ціну розробники обіцяють швидші відповіді чату, більш надійний доступ та ранній доступ до експериментальних функцій сервісу.

Джерело: PCGamer.

Також читайте наші гайди про те, як користуватися Chat GPT в Україні та огляд сервісу Midjorney.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Як знайти усі графіті в Hi-Fi Rush | Усі локації. Як знайти усі графіті в Hi-Fi Rush | Усі локації.
Повний гайд зі збору усіх графіті для гри «Hi-Fi Rush» та виконання «Колекціонер стріт-арту» («Street Art Collector»)....
15.07.24
59
0
Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима
Netflix показали перший трейлер аніме-адаптації “Скотта Пілігрима” від японської студії Science SARU. Серіал...
16.08.23
989
0